Strona główna Homeschooling Centrum Edukacji DANIEL

Centrum Edukacji DANIEL

3704
0
PODZIEL SIĘ

 Centrum Edukacji z Wartościami DANIEL – żłobek, przedszkole, szkoła

Wychowuj dziecko odpowiednio do drogi, którą ma iść, a nie zejdzie z niej nawet w starości” –  budowanie fundamentu wiary za młodu, będzie procentowało przez całe życie, dlatego w naszej szkole bardzo ważna jest dla nas poranna modlitwa. Wspaniale sprawdza się edukacja przez doświadczenie, poznawanie świata podczas wycieczek i nauka w salach z pomocami zgodnymi z metodą M. Montessori.
Zachęcamy dzieci do zadawania pytań i samodzielnego szukania odpowiedzi. W ten sposób budują pewność siebie i odwagę.

– Daniel jest miejscem, w którym uczą się nie tylko dzieci, ale również my jako nauczyciele oraz rodzice. Daniel narodził się z marzenia, żeby stworzyć przestrzeń dla rozwoju dzieci i młodzieży. Rozwoju nie tylko intelektualnego czy fizycznego, ale także duchowego. Osoba, która zaufała Bogu jest jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, która wydaje owoc w swoim czasie. Ta świadomość prowadzi nas w chwilach sukcesu, pomagała nam podczas wyzwań. – mówi dyrektor Chrześcijańskiego Przedszkola i Szkoły DANIEL na Ursynowie.
Placówkę, w skład której wchodzi żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa DANIEL prowadzi Fundacja „Edukacja z Wartościami”
Informacje o rekrutacji: www.DANIEL.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here