Strona główna Artykuły Zostań pośrednikiem od nieruchomości. Bezpłatne wprowadzenie

Zostań pośrednikiem od nieruchomości. Bezpłatne wprowadzenie

2285
0
PODZIEL SIĘ

John Rockefeller powiedział kiedyś, że ktoś kto jest w stanie sprzedać dom, ten jest w stanie sprzedać wszystko inne. Dlaczego akurat dom? Bo dom to w życiu większości z nas największa transakcja. Jeśli sprzedaż – jak mawia P.J. O’Rourke – polega „na oddzieleniu człowieka od tego, co dla niego najcenniejsze, czyli od pieniędzy”, można przypuszczać, że oddzielenie od rekordowo dużej kwoty będzie rekordowo trudne. Mimo iż to co napisałem brzmi aforystycznie, a może nawet satyrycznie, w powyższych słowach jest dużo prawdy. Jej zrozumienie to podstawa sukcesu zarówno w zawodzie pośrednika nieruchomości,  jak i w każdej innej aktywności polegającej na pośrednictwie.

Nieco więcej na ten temat możecie się dowiedzieć już 17 marca 2018 roku, podczas przyspieszonego kursu przygotowawczego do zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami, jaki obiecałem przygotować dla zainteresowanych uczestników ubiegłorocznej (21 – 22 października, 2017) wielkiej (ponad 1100 uczestników)  konferencji ASBIRO poświęconej nieruchomościom.  Organizatorem kursu jest Fundacja Instytut Carla Mengera oraz wydawnictwo Fijorr Publishing, Zasadniczo konferencja jest bezpłatna, ponieważ jednak za darmo jest tylko woda słona i powietrze, proponuję aby uczestnicy spotkania zakupili po cenie zniżkowej bestseller mojego autorstwa p.t. Metody zdobywania klienta, czyli jak osiągnąć sukces w sprzedaży. Książka jest praktyczna, sprawdzona na żywym ciele. Autor terminował na największym rynku nieruchomości świata, czyli w Stanach Zjednoczonych, jednakże swoje doświadczenia opisał z perspektywy obyczajów i nawyków panujących nad Wisłą, stąd jego wiedza jest kompatybilna z tym, czego oczekuje się od pośrednika w Mszanie Dolnej, Górnej, i każdej innej.

 

Kurs odbędzie się 17 marca 2018 roku w godzinach od 11.00 do 17.00, w siedzibie Centrum Edukacji Daniel, w Warszawie,  przy ulicy Nowoursynowskiej 154 A. Zgłoszenia (pytania też) prosimy kierować na adres p. Edyty Malinowskiej, prezeski Fundacji Instytut Carla Mengera (emedytam@gmail.com; 504-822-498). Ilość miejsce ograniczona, dlatego „kto pierwszy, ten lepszy”.

 

Zapraszamy

 

Jan M Fijor

Fijorr Publishing

fijorr@fijorr.com

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzy rynek naprawdę trzeba poprawiać?
Następny artykułDwa wieki ogłupiania przez szkołę
Uwielbiam podróże, zwiedziłem do tej pory (17 września 2015) 142 kraje, w tym tak egzotyczne, jak: Surinam, obie Gujany, Fiji, Vanuatu, Madagaskar, Malawi, Bhutan. Rwanda, Burundi, Haiti czy Myanmar. W samej Ameryce Łacińskiej, do niedawna moim ulubionym regionie, byłem przynajmniej 70 razy. Myślę, że wreszcie należałoby zacząć te wspomnienia spisywać, tym bardziej, że jest co: 4 Mundiale piłkarskie, wyrok 10 lat więzienia w Peru, spotkanie w cztery oczy z generałem Pinochetem, potem w Chiapas, z subkomendante Marcosem, wyciągałem ludzi z więzień (Panama, Abu Dabi). wspólnik ukradł mi hotel na Karaibach i parę innych historyjek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here