Strona główna Homeschooling Portal domowenauczanie.pl o homeschoolingu i konkurs na nauczyciela roku

Portal domowenauczanie.pl o homeschoolingu i konkurs na nauczyciela roku

2187
0
PODZIEL SIĘ
domowe nauczanie
domowe nauczanie

Portal domowenauczanie.pl, który promuje homeschoolingowy, wartościowszy od obecnie powszechnego system edukacji, organizuje ogólnopolski plebiscyt: nauczyciel roku 2014/15. Ma on na celu wyróżnić, spośród ogółu nauczycieli, tych, którzy faktycznie są nauczycielami z zamiłowania

(chociaż jest takich bardzo niewielu, tym bardziej warto ich wyodrębnić) i inspirują młode jednostki swoim nieszablonowym sposobem nauczania. Rodzice, których dzieci korzystają z homeschoolingu, już w późniejszym etapie rozwoju (gimnazjum, liceum) mogą nie być w stanie przygotować ucznia do egzaminu komisyjnego na tym poziomie, wobec tego będą mieli klarowniejszy wybór szkoły, bądź indywidualnie nauczycieli, z którymi postanowią współpracować w celu zapewnienia dziecku odpowiedniego przygotowania.

Jako Instytut Mengera zachęcamy do zapoznania się z portalem Domowe Nauczanie oraz z konkursem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEdukacja seksualna
Następny artykułUstawa o zniesienie obowiązku szkolnego
Uwielbiam podróże, zwiedziłem do tej pory (17 września 2015) 142 kraje, w tym tak egzotyczne, jak: Surinam, obie Gujany, Fiji, Vanuatu, Madagaskar, Malawi, Bhutan. Rwanda, Burundi, Haiti czy Myanmar. W samej Ameryce Łacińskiej, do niedawna moim ulubionym regionie, byłem przynajmniej 70 razy. Myślę, że wreszcie należałoby zacząć te wspomnienia spisywać, tym bardziej, że jest co: 4 Mundiale piłkarskie, wyrok 10 lat więzienia w Peru, spotkanie w cztery oczy z generałem Pinochetem, potem w Chiapas, z subkomendante Marcosem, wyciągałem ludzi z więzień (Panama, Abu Dabi). wspólnik ukradł mi hotel na Karaibach i parę innych historyjek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here